Home
Dzień Pluszowego Misia

W poniedziałek 27 listopada, razem z oddziałem przedszkolnym (starsza grupa) obchodziliśmy w bibliotece szkolnej Dzień Pluszowego Misia. Były wierszyki, zagadki, wystawa, gazetka oraz czytanie książek o przygodach ulubionych misi. Dzieci poznały również historię pluszowego misia. W tym dniu czytaliśmy także misiowe opowieści młodszym przedszkolakom.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0314.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?