Home
Katarzynki i Andrzejki w Muzeum

Klasa IVB świętowała Katarzynki i Andrzejki w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie. Dzieciaki zostały zapoznane z obrzędami oraz wróżyli sobie przyszłość na różne sposoby. Atmosfera była tajemnicza i baardzo zabawowa. Przy okazji klasa mogła podziwiać pracę Hani Wyrwas, za którą została nagrodzona w konkursi plastycznym.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0313.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Października 2018
Dzień Pracownika Służby Zdrowia
Imieniny obchodzą
Julian, Łukasz, René
Do końca roku zostało 75 dni.
Zodiak: Waga

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?