Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:2
Wczoraj:71
W miesiącu:2136
W roku:6447
Wszyscy:185549

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Warsztaty ekodesignu dla młodzieży

W ubiegłym tygodniu 15 listopada w ramach 22 Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej Krotoszyn 2017 po raz drugi odbyły się warsztaty z ekodesignu. Warsztaty zorganizowane zostały przez Krotoszyński Ośrodek Kultury. W tym roku grupa uczennic z naszej szkoły mogły dać drugie życie starym ubraniom. Dziewczyny przerabiały stare kurtki, bluzy i inne części garderoby. Uczennice gimnazjum projektowały i szyły torby ze starych i niepotrzebnych tekstyliów. Niektóre uczestniczki po raz kolejny  miały okazję szyć na maszynie podczas trwania warsztatów, część z nich doświadczyły tego działania  po raz pierwszy. W trakcie spotkania powstały oryginalne torby, piórniki, poszewki na poduszki    w przeróżnych rozmiarach i kolorach. Projektowanie oraz wykonanie zaprojektowanych rzeczy sprawiło uczennicom wielką radość. W czasie warsztatów w uczestniczkach warsztatów obudziły się nowe zainteresowania związane z krawiectwem. Powstały ciekawe, niepowtarzalne rozwiązania w kwestii formy oraz kompozycji. Dziękujemy pani Beacie Ulbrych za zorganizowanie ponownych warsztatów.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0392.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook