Konkurs plastyczny :,,Jesień to gra kolorów”

16 listopada w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom gminnego konkursu plastycznego pt: „Jesień to gra kolorów” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Krotoszynie. Nasza szkoła, jak co roku bierze  udział w plastycznych zmaganiach dotyczących ukazania piękna barw jesiennych. Prace wykonane przez uczniów z wielką starannością próbują przedstawić tematykę jesienną. W kategorii klas IV - VII szkoły podstawowej: nagrodę zdobył Oliwier Baran z klasy VII szkoły podstawowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018