Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:2
Wczoraj:71
W miesiącu:2136
W roku:6447
Wszyscy:185549

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Konkurs plastyczny :,,Jesień to gra kolorów”

16 listopada w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom gminnego konkursu plastycznego pt: „Jesień to gra kolorów” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Krotoszynie. Nasza szkoła, jak co roku bierze  udział w plastycznych zmaganiach dotyczących ukazania piękna barw jesiennych. Prace wykonane przez uczniów z wielką starannością próbują przedstawić tematykę jesienną. W kategorii klas IV - VII szkoły podstawowej: nagrodę zdobył Oliwier Baran z klasy VII szkoły podstawowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0404.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook