Home
Konkurs plastyczny :,,Jesień to gra kolorów”

16 listopada w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom gminnego konkursu plastycznego pt: „Jesień to gra kolorów” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Krotoszynie. Nasza szkoła, jak co roku bierze  udział w plastycznych zmaganiach dotyczących ukazania piękna barw jesiennych. Prace wykonane przez uczniów z wielką starannością próbują przedstawić tematykę jesienną. W kategorii klas IV - VII szkoły podstawowej: nagrodę zdobył Oliwier Baran z klasy VII szkoły podstawowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0324.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook