Home
Konkurs plastyczny :,,Jesień to gra kolorów”

16 listopada w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień laureatom gminnego konkursu plastycznego pt: „Jesień to gra kolorów” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Krotoszynie. Nasza szkoła, jak co roku bierze  udział w plastycznych zmaganiach dotyczących ukazania piękna barw jesiennych. Prace wykonane przez uczniów z wielką starannością próbują przedstawić tematykę jesienną. W kategorii klas IV - VII szkoły podstawowej: nagrodę zdobył Oliwier Baran z klasy VII szkoły podstawowej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0396.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?