Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:71
Wczoraj:154
W miesiącu:2800
W roku:14755
Wszyscy:193857

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 4


22 Festiwal Dziecięcy o Tematyce Ekologicznej

Za nami już 22 Festiwal Dziecięcy o Tematyce Ekologicznej organizowany przez Krotoszyński Ośrodek Kultury w Krotoszynie.  Na konkurs wpłynęło 611 prac plastycznych w dwóch kategoriach tematycznych, dla różnych grup wiekowych. W czwartek 9 listopada jury, w skład którego weszli: Paweł Mizera i Beata Ulbrych, po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło nagrodzić i wyróżnić 52 autorów prac. W środę 22 listopada nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz oficjalne ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i wręczenie nagród rzeczowych uczestnikom. Prace oceniano w pięciu  kategoriach wiekowych w ramach trzech różnych tematów. W kategorii wiekowej uczniów klas IV - VII szkoły podstawowej nagrodę zdobyły uczennice z klasy IV wyróżnienie zdobyła Hanna Wyrwas, z klasy  VI nagrodę zdobyła Noemi Kozłowska oraz wyróżnienie Maria Plewka, z klasy VII nagrodę zdobyła Marcelina Wyrwas. W kategorii wiekowej uczniów klas gimnazjalnych nagrodę zdobyła  Magdalena Nowacka z klasy III gimnazjum oraz wyróżnienie dla Marii Kaczmarek. Dziewczęta z sukcesem zmierzyły się z tematem: ,,Nie tylko orzeł biały - ptaki chronione".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0394.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook