Home
22 Festiwal Dziecięcy o Tematyce Ekologicznej

Za nami już 22 Festiwal Dziecięcy o Tematyce Ekologicznej organizowany przez Krotoszyński Ośrodek Kultury w Krotoszynie.  Na konkurs wpłynęło 611 prac plastycznych w dwóch kategoriach tematycznych, dla różnych grup wiekowych. W czwartek 9 listopada jury, w skład którego weszli: Paweł Mizera i Beata Ulbrych, po obejrzeniu wszystkich prac postanowiło nagrodzić i wyróżnić 52 autorów prac. W środę 22 listopada nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz oficjalne ogłoszenie wyników konkursu plastycznego i wręczenie nagród rzeczowych uczestnikom. Prace oceniano w pięciu  kategoriach wiekowych w ramach trzech różnych tematów. W kategorii wiekowej uczniów klas IV - VII szkoły podstawowej nagrodę zdobyły uczennice z klasy IV wyróżnienie zdobyła Hanna Wyrwas, z klasy  VI nagrodę zdobyła Noemi Kozłowska oraz wyróżnienie Maria Plewka, z klasy VII nagrodę zdobyła Marcelina Wyrwas. W kategorii wiekowej uczniów klas gimnazjalnych nagrodę zdobyła  Magdalena Nowacka z klasy III gimnazjum oraz wyróżnienie dla Marii Kaczmarek. Dziewczęta z sukcesem zmierzyły się z tematem: ,,Nie tylko orzeł biały - ptaki chronione".
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0355.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?