Mistrzostwa Wielkopolski w szachach drużynowych

Dnia 13.12.2017 roku w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w  szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Politowicz, Maria Kaczmarek, Maciej Sobański, Ery Domagalski, Arkadiusz Śniecinski i Michał Troszczyński pod okiem trenera pana Piotra Morasia.
Po długiej 5 godzinnej walce w 9 rundach nasza drużyna zajęła XXXVI miejsce na 50 drużyn. W turnieju wzięło udział 200 zawodników.
Liderem naszej drużyny był Maciej  Sobański - 6,5 pkt oraz Aleksandra Politowicz - 6 pkt. W klasyfikacji indywidualnej pokonali oni ponad 150 zawodników.

Gratulujemy!

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018