Mały Mistrz

Teraz online:
  • Gości: 1

Mistrzostwa Wielkopolski w szachach drużynowych

Dnia 13.12.2017 roku w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w  szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Politowicz, Maria Kaczmarek, Maciej Sobański, Ery Domagalski, Arkadiusz Śniecinski i Michał Troszczyński pod okiem trenera pana Piotra Morasia.
Po długiej 5 godzinnej walce w 9 rundach nasza drużyna zajęła XXXVI miejsce na 50 drużyn. W turnieju wzięło udział 200 zawodników.
Liderem naszej drużyny był Maciej  Sobański - 6,5 pkt oraz Aleksandra Politowicz - 6 pkt. W klasyfikacji indywidualnej pokonali oni ponad 150 zawodników.

Gratulujemy!

Dzisiaj jest: Wtorek