Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:2
Wczoraj:71
W miesiącu:2136
W roku:6447
Wszyscy:185549

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Mistrzostwa Wielkopolski w szachach drużynowych

Dnia 13.12.2017 roku w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w  szachach drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Politowicz, Maria Kaczmarek, Maciej Sobański, Ery Domagalski, Arkadiusz Śniecinski i Michał Troszczyński pod okiem trenera pana Piotra Morasia.
Po długiej 5 godzinnej walce w 9 rundach nasza drużyna zajęła XXXVI miejsce na 50 drużyn. W turnieju wzięło udział 200 zawodników.
Liderem naszej drużyny był Maciej  Sobański - 6,5 pkt oraz Aleksandra Politowicz - 6 pkt. W klasyfikacji indywidualnej pokonali oni ponad 150 zawodników.

 

Gratulujemy!

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0345.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook