Home
Zawody w Sumo

W sobotę i niedzielę, 16 - 17 grudnia br. w hali widowiskowo – sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie odbyły się IV Krotoszyńskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Przedszkolaków w Sumo. W zawodach uczestniczyli przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły.

 

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0324.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?