Home
Dlaczego warto odwiedzić Krotoszyn? - X edycja rozstrzygnięta

W  Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom X edycji gminnego konkursu „Dlaczego warto odwiedzić Krotoszyn?”. Celem konkursu było  wyłonienie najlepszego plakatu, albumu, prezentacji multimedialnej promujących  walory Krotoszyna. Konkurs przeznaczony był dla uczniów ze szkół podstawowych  oraz  II i III klas gimnazjalnych. Komisja w składzie: Katarzyna Maciejewska (SP8), Marlena Nabzdyk (Biblioteka Publiczna)  Maria Augustyniak (SP8) oceniała prace  zakodowane, z których wyłoniła zwycięzców:

 

Nagrody wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 - p. Katarzyna Maciejewska oraz p.  Ryszard Czuszke                                                                                        W kategorii prezentacja multimedialna uczniowie naszej szkoły, pod  opieką nauczyciela informatyki  D. Marcisz, zajęli czołowe miejsca:

I miejsce zajął Maciej Sobański z klasy 3a G

II miejsce przypadło Arkadiuszowi Śniecińskiemu z klasy 3b G

Przeprowadzenie konkursu oraz zakup nagród możliwy był dzięki Urzędowi Miasta i Gminy Krotoszyn.

Galeria

 

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0350.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?