Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:2
Wczoraj:71
W miesiącu:2136
W roku:6447
Wszyscy:185549

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Dlaczego warto odwiedzić Krotoszyn? - X edycja rozstrzygnięta

W  Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom X edycji gminnego konkursu „Dlaczego warto odwiedzić Krotoszyn?”. Celem konkursu było  wyłonienie najlepszego plakatu, albumu, prezentacji multimedialnej promujących  walory Krotoszyna. Konkurs przeznaczony był dla uczniów ze szkół podstawowych  oraz  II i III klas gimnazjalnych. Komisja w składzie: Katarzyna Maciejewska (SP8), Marlena Nabzdyk (Biblioteka Publiczna)  Maria Augustyniak (SP8) oceniała prace  zakodowane, z których wyłoniła zwycięzców:

 

Nagrody wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 - p. Katarzyna Maciejewska oraz p.  Ryszard Czuszke                                                                                        W kategorii prezentacja multimedialna uczniowie naszej szkoły, pod  opieką nauczyciela informatyki  D. Marcisz, zajęli czołowe miejsca:

I miejsce zajął Maciej Sobański z klasy 3a G

II miejsce przypadło Arkadiuszowi Śniecińskiemu z klasy 3b G

Przeprowadzenie konkursu oraz zakup nagród możliwy był dzięki Urzędowi Miasta i Gminy Krotoszyn.

Galeria

 

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0306.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook