Mały Mistrz

Teraz online:
  • Gości: 1

Dlaczego warto odwiedzić Krotoszyn? - X edycja rozstrzygnięta

W  Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród laureatom X edycji gminnego konkursu „Dlaczego warto odwiedzić Krotoszyn?”. Celem konkursu było  wyłonienie najlepszego plakatu, albumu, prezentacji multimedialnej promujących  walory Krotoszyna. Konkurs przeznaczony był dla uczniów ze szkół podstawowych  oraz  II i III klas gimnazjalnych. Komisja w składzie: Katarzyna Maciejewska (SP8), Marlena Nabzdyk (Biblioteka Publiczna)  Maria Augustyniak (SP8) oceniała prace  zakodowane, z których wyłoniła zwycięzców:

Nagrody wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 8 - p. Katarzyna Maciejewska oraz p.  Ryszard Czuszke                                                                                        W kategorii prezentacja multimedialna uczniowie naszej szkoły, pod  opieką nauczyciela informatyki  D. Marcisz, zajęli czołowe miejsca:

I miejsce zajął Maciej Sobański z klasy 3a G

II miejsce przypadło Arkadiuszowi Śniecińskiemu z klasy 3b G

Przeprowadzenie konkursu oraz zakup nagród możliwy był dzięki Urzędowi Miasta i Gminy Krotoszyn.

Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018