Home
Zawody strzeleckie

W niedzielę 21 stycznia br na Strzelnicy Pneumatycznej odbyły sie Zawody Strzeleckie z okazji 73 Rocznicy Wyzwolenia Krotoszyna. Wspaniały sukces odnotowali nasi strzelcy wyborowi, zajmując I miejsce drużynowo w kategorii młodzik. Skład drużyny: Patrycja Koczura, Marta Paulińska i Tatiana Karasińska. Indywidualnie w kategorii Młodzik I miejsce zajęła Patrycja Koczura. W kategori junior młodszy wysokie II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Politowicz, Igor Kominek i Bartosz Grabowski. Indywidualnie I miejsce zajęła Aleksandra Politowicz. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że prezes naszego szkolnego koła Ola pobiła swój wlasny rekord szkoły, zdobywając 69 punktów.
Opiekun W. Wciórka

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0309.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook