Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:69
Wczoraj:154
W miesiącu:2798
W roku:14753
Wszyscy:193855

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 3


Zawody strzeleckie

W niedzielę 21 stycznia br na Strzelnicy Pneumatycznej odbyły sie Zawody Strzeleckie z okazji 73 Rocznicy Wyzwolenia Krotoszyna. Wspaniały sukces odnotowali nasi strzelcy wyborowi, zajmując I miejsce drużynowo w kategorii młodzik. Skład drużyny: Patrycja Koczura, Marta Paulińska i Tatiana Karasińska. Indywidualnie w kategorii Młodzik I miejsce zajęła Patrycja Koczura. W kategori junior młodszy wysokie II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Politowicz, Igor Kominek i Bartosz Grabowski. Indywidualnie I miejsce zajęła Aleksandra Politowicz. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że prezes naszego szkolnego koła Ola pobiła swój wlasny rekord szkoły, zdobywając 69 punktów.
Opiekun W. Wciórka

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0371.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook