Mały Mistrz

Teraz online:
  • Gości: 1

Zawody strzeleckie

W niedzielę 21 stycznia br na Strzelnicy Pneumatycznej odbyły sie Zawody Strzeleckie z okazji 73 Rocznicy Wyzwolenia Krotoszyna. Wspaniały sukces odnotowali nasi strzelcy wyborowi, zajmując I miejsce drużynowo w kategorii młodzik. Skład drużyny: Patrycja Koczura, Marta Paulińska i Tatiana Karasińska. Indywidualnie w kategorii Młodzik I miejsce zajęła Patrycja Koczura. W kategori junior młodszy wysokie II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Politowicz, Igor Kominek i Bartosz Grabowski. Indywidualnie I miejsce zajęła Aleksandra Politowicz. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że prezes naszego szkolnego koła Ola pobiła swój wlasny rekord szkoły, zdobywając 69 punktów.
Opiekun W. Wciórka

Dzisiaj jest: Wtorek