Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:2
Wczoraj:71
W miesiącu:2136
W roku:6447
Wszyscy:185549

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Zawody strzeleckie

W niedzielę 21 stycznia br na Strzelnicy Pneumatycznej odbyły sie Zawody Strzeleckie z okazji 73 Rocznicy Wyzwolenia Krotoszyna. Wspaniały sukces odnotowali nasi strzelcy wyborowi, zajmując I miejsce drużynowo w kategorii młodzik. Skład drużyny: Patrycja Koczura, Marta Paulińska i Tatiana Karasińska. Indywidualnie w kategorii Młodzik I miejsce zajęła Patrycja Koczura. W kategori junior młodszy wysokie II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Politowicz, Igor Kominek i Bartosz Grabowski. Indywidualnie I miejsce zajęła Aleksandra Politowicz. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że prezes naszego szkolnego koła Ola pobiła swój wlasny rekord szkoły, zdobywając 69 punktów.
Opiekun W. Wciórka

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0404.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook