Home
Zawody strzeleckie

W niedzielę 21 stycznia br na Strzelnicy Pneumatycznej odbyły sie Zawody Strzeleckie z okazji 73 Rocznicy Wyzwolenia Krotoszyna. Wspaniały sukces odnotowali nasi strzelcy wyborowi, zajmując I miejsce drużynowo w kategorii młodzik. Skład drużyny: Patrycja Koczura, Marta Paulińska i Tatiana Karasińska. Indywidualnie w kategorii Młodzik I miejsce zajęła Patrycja Koczura. W kategori junior młodszy wysokie II miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Aleksandra Politowicz, Igor Kominek i Bartosz Grabowski. Indywidualnie I miejsce zajęła Aleksandra Politowicz. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że prezes naszego szkolnego koła Ola pobiła swój wlasny rekord szkoły, zdobywając 69 punktów.
Opiekun W. Wciórka

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0350.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?