Home
Dzielnicowy otrzega dziadków!!!

W poniedziałek 22 stycznia, przed Uroczystością z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowaną przez oddziały przedszkolne, odbyło się spotkanie z dzielnicowym. Dzielnicowy opowiedział dziadkom o tym, jak łatwo można zostać oszukanym, mówił o znanej już "metodzie na wnuczka", a wszystko po to, aby przestrzeć naszych ukochanych dziadków przed niepotrzebnym stresem i utratą pieniędzy.
Dziękujemy za pogadankę.

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0320.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?