Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 3

Konkurs - “Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 ze szczególnym uwzględnieniem udziału mieszkańców ziemi krotoszyńskiej”.

25 stycznia po raz drugi nasza szkoła była organizatorem Konkursu Historycznego  “Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 ze szczególnym uwzględnieniem udziału mieszkańców ziemi krotoszyńskiej”.
Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych. W zmaganiach uczestniczyło 14 uczestników z 8 szkół gminnych. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą wiedzą  i przygotowaniem z zakresu Powstania Wielkopolskiego. Po zaciętej rywalizacji i dogrywce o III miejsce, komisja konkursowa z przewodniczącym Panem Dyrektorem Muzeum Regionalnego Piotrem Mikołajczykiem na czele, wyłoniła finalistów:

• I miejsce Jakub Stasiak – Szkoła Podstawowa nr 1- opiekun Pani Renata Witczak
  • II miejsce Anna Murawska – Szkoła Podstawowa w Lutogniewie – opiekun Pan Zenon Szczęsny
  • III miejsce Zofia Sójka- Szkoła Podstawowa w Lutogniewie – opiekun Pan Zenon Szczęsny

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, wszystkim uczestnikom i nauczycielom dziękujemy za udział i przygotowanie.
Panu Piotrowi Mikołajczykowi dziękujemy za przygotowanie pytań konkursowych, a Burmistrzowi Krotoszyna Panu Franciszkowi Marszałkowi za ufundowanie nagród i dyplomów dla uczestników.

Renata Witczak

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018