Home
Mistrzostwa Powiatu w sztrzelaniu z bronii pneumatycznej

4 lutego br na strzelnicy pneumatycznej w Krotoszynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Wysokie II miejsce w kategogii junior młodszy zajęła Aleksandra Politowicz. W kategorii Młodzik II miejsce zajął Rafał Kowal. Drużynowo w kategorii Młodzik nasza szkoła zajęła również II miejsce. Skład drużyny: Koczura Patrycja, Witkowska KInga i Karasińska Tatiana.
Opiekun W. Wciórka

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0345.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?