Home
Uczniowie zwiedzają Sąd Rejonowy

5 lutego br. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedziła Sąd Rejonowy w Krotoszynie. Pani sędzia Zuzanna Lenarczyk wygłosiła pogadankę na temat struktury sądownictwa w Polsce. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w 4 rozprawach sądowych, co wywarło na młodzieży szkolnej ogromne wrażenie. Możliwość obserwowania przebiegu rozpraw dała uczniom sposobność  na zapoznanie się z realiami pracy w sądzie, ale była też swoistą formą profilaktyki.

Galeria

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0351.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook