Home
Uczniowie zwiedzają Sąd Rejonowy

5 lutego br. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedziła Sąd Rejonowy w Krotoszynie. Pani sędzia Zuzanna Lenarczyk wygłosiła pogadankę na temat struktury sądownictwa w Polsce. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w 4 rozprawach sądowych, co wywarło na młodzieży szkolnej ogromne wrażenie. Możliwość obserwowania przebiegu rozpraw dała uczniom sposobność  na zapoznanie się z realiami pracy w sądzie, ale była też swoistą formą profilaktyki.

Galeria

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0303.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?