Uczniowie zwiedzają Sąd Rejonowy

5 lutego br. grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami odwiedziła Sąd Rejonowy w Krotoszynie. Pani sędzia Zuzanna Lenarczyk wygłosiła pogadankę na temat struktury sądownictwa w Polsce. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w 4 rozprawach sądowych, co wywarło na młodzieży szkolnej ogromne wrażenie. Możliwość obserwowania przebiegu rozpraw dała uczniom sposobność  na zapoznanie się z realiami pracy w sądzie, ale była też swoistą formą profilaktyki.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka