Home
Konkurs taneczny "Tylko taniec"

6 lutego br w sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Taneczny "Tylko Taniec". Zaprezentowało się ponad 200 uczestników w różnych stylach tanecznych: solo, duecie lub zespole. Uczennice klasy VII, w składzie: Roksana Nowacka, Wiktoria Kornek i Anna Baszak w tańcu pop-dance zajęły I miejsce. Natomiast uczennice gimnazjum: Daria Poczta i Anna Szymaczak zajęły III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Gościem specjalnym był Abby Aouragh z pochodzenia Marokańczyk. Tancerz, choreograf, nazywany w świecie tańca "power machine". Specjalizuje się w hip hopie, hausie, danceehallu i lircal.
Gratulujemy wspaniałego sukcesu naszym uczennicom.
Daria Piekarz
Hanna Serafiniak

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0386.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?