Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1

Konkurs taneczny "Tylko taniec"

6 lutego br w sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Taneczny "Tylko Taniec". Zaprezentowało się ponad 200 uczestników w różnych stylach tanecznych: solo, duecie lub zespole. Uczennice klasy VII, w składzie: Roksana Nowacka, Wiktoria Kornek i Anna Baszak w tańcu pop-dance zajęły I miejsce. Natomiast uczennice gimnazjum: Daria Poczta i Anna Szymaczak zajęły III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Gościem specjalnym był Abby Aouragh z pochodzenia Marokańczyk. Tancerz, choreograf, nazywany w świecie tańca "power machine". Specjalizuje się w hip hopie, hausie, danceehallu i lircal.
Gratulujemy wspaniałego sukcesu naszym uczennicom.
Daria Piekarz
Hanna Serafiniak