Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:67
Wczoraj:154
W miesiącu:2796
W roku:14751
Wszyscy:193853

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Konkurs taneczny "Tylko taniec"

6 lutego br w sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Taneczny "Tylko Taniec". Zaprezentowało się ponad 200 uczestników w różnych stylach tanecznych: solo, duecie lub zespole. Uczennice klasy VII, w składzie: Roksana Nowacka, Wiktoria Kornek i Anna Baszak w tańcu pop-dance zajęły I miejsce. Natomiast uczennice gimnazjum: Daria Poczta i Anna Szymaczak zajęły III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Gościem specjalnym był Abby Aouragh z pochodzenia Marokańczyk. Tancerz, choreograf, nazywany w świecie tańca "power machine". Specjalizuje się w hip hopie, hausie, danceehallu i lircal.
Gratulujemy wspaniałego sukcesu naszym uczennicom.
Daria Piekarz
Hanna Serafiniak

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0417.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook