Home
Konkurs taneczny "Tylko taniec"

6 lutego br w sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Taneczny "Tylko Taniec". Zaprezentowało się ponad 200 uczestników w różnych stylach tanecznych: solo, duecie lub zespole. Uczennice klasy VII, w składzie: Roksana Nowacka, Wiktoria Kornek i Anna Baszak w tańcu pop-dance zajęły I miejsce. Natomiast uczennice gimnazjum: Daria Poczta i Anna Szymaczak zajęły III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Gościem specjalnym był Abby Aouragh z pochodzenia Marokańczyk. Tancerz, choreograf, nazywany w świecie tańca "power machine". Specjalizuje się w hip hopie, hausie, danceehallu i lircal.
Gratulujemy wspaniałego sukcesu naszym uczennicom.
Daria Piekarz
Hanna Serafiniak

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0309.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook