Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:2
Wczoraj:71
W miesiącu:2136
W roku:6447
Wszyscy:185549

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Konkurs taneczny "Tylko taniec"

6 lutego br w sali widowiskowej Sulmierzyckiego Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Taneczny "Tylko Taniec". Zaprezentowało się ponad 200 uczestników w różnych stylach tanecznych: solo, duecie lub zespole. Uczennice klasy VII, w składzie: Roksana Nowacka, Wiktoria Kornek i Anna Baszak w tańcu pop-dance zajęły I miejsce. Natomiast uczennice gimnazjum: Daria Poczta i Anna Szymaczak zajęły III miejsce. Dziewczynki otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy. Gościem specjalnym był Abby Aouragh z pochodzenia Marokańczyk. Tancerz, choreograf, nazywany w świecie tańca "power machine". Specjalizuje się w hip hopie, hausie, danceehallu i lircal.
Gratulujemy wspaniałego sukcesu naszym uczennicom.
Daria Piekarz
Hanna Serafiniak

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0409.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Euchariusz, Eustachy, Eustachiusz, Leon,
Ludmiła, Ludomiła, Ostap, Siestrzewit

Do końca roku zostało 315 dni.
Zodiak: Ryba

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook