Home
Turniej szachowy

Dnia 07 lutego br odbył się  III Powiatowy turniej w szachach w Benicach. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Marta Felka , Kacper Wencławiak , Mikołaj Raczkiewicz. Najlepiej z drużyny spisał się Kacper, zajmując X miejsce na 30 zawodników. Opiekunem drużyny był Piotr Moraś.
ZAWODNIKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0347.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook