Home
Warcaby w Smolicach

DZISIAJ 08 LUTEGO ODBYŁY SIE W MIEJSCOWOŚCI SMOLICE MISTRZOSTWA POWIATU W WARCABACH. NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: MARTA FELKA, PATRYCJA KOCZURA, MIŁOSZ KACZMAREK DOMINIK STREICH, MATEUSZ WALCZAK., - OPEKUN MORAŚ PIOTR. W ZAWODACH BRAŁO UDZIAŁ 50 ZAWODNIKÓW Z POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO I TRWAŁY PONAD 4 GODZINY. NASI ZAWODNICY DEBIUTOWALI W TEJ DUŻEJ IMPREZIE I SPISALI SIĘ BARDZO DOBRZE. WŚRÓD DZIEWCZĄT MARTA FELKA ZAJĘŁA XI MIEJSCE A WŚRÓD CHŁOPCÓW XII MIEJSCE ZAJĄŁ MIŁOSZ KACZMAREK.
WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULACJE ZŁOŻYŁA DYR. SZKOŁY S. KALAK.
MY RÓWNIEŻ GRATULUJEMY!!!!

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0366.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook