Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1

Trwają półkolonie w naszaj szkole!

W poniedziałek 12 lutego rozpoczęły się w naszej szkole półkolonie zimowe. Program półkolonii jest bardzo atrakcyjny, o czym świadczy fakt, że chętnych dzieci było bardzo dużo. Poniedziałek rozpoczęliśmy od aktywności ruchowej, wybraliśmy się na rajd, zakończony wspólną grochówką w stołówce szkolnej. Kolejne dni to również ciekawe zajęcia, takie jak m.in. wyjazd na lodowisko w Ostrowie Wlkp, seans filmowy w hali sportowej, zajęcia matematyczne oraz sportowe. Nie zabraknie również zajęć kulinarnych, na których uczniowie samodzielnie wykonają potrawę lub deser. Półkolonie trwać będą do piątku 16 lutego. Życzymy wielu pozytywnych wrażeń !!!

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

Dzisiaj jest: Wtorek
20 Lutego 2018