Półkolonie zimowe zakończone!

W poniedziałek 12 lutego rozpoczęły się w naszej szkole półkolonie zimowe. Program półkolonii jest bardzo atrakcyjny, o czym świadczy fakt, że chętnych dzieci było bardzo dużo. Poniedziałek rozpoczęliśmy od aktywności ruchowej, wybraliśmy się na rajd, zakończony wspólną grochówką w stołówce szkolnej. Kolejne dni to również ciekawe zajęcia, takie jak m.in. wyjazd na lodowisko w Ostrowie Wlkp, seans filmowy w hali sportowej, zajęcia matematyczne oraz sportowe. Nie zabraknie również zajęć kulinarnych, na których uczniowie samodzielnie wykonają potrawę lub deser. Półkolonie trwały do piątku 16 lutego. Życzymy wielu pozytywnych wrażeń i zapraszamy za rok!!!

Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018