Home
Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Armii Karajowej

W naszej szkole działa  Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Armii Krajowej. Jego celem jest:
- kultywowanie tradycji i pogłębianie wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym (1939-1945) oraz jego sile zbrojnej – Armii Krajowej,

- kształtowanie postaw obywatelskich w oparciu o wzory patriotyzmu żołnierzy Armii Krajowej,

- utrwalanie historii narodu.
O żołnierzach niezłomnych przypomina umieszczona w holu szkoły tablica poświęcona Franciszkowi Jerzemu Jaskulskiemu- Zagończykowi. Uczniowie biorą  udział w uroczystościach patriotycznych i mszach świętych w intencji Ojczyzny, uczestniczą w obchodach rocznicowych powstania Polskiego Państwa Podziemnego w Poznaniu, opiekują się  grobami kombatantów.

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0316.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018
Imieniny obchodzą
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz,
Kalikst, Kaliksta, Machabeusz

Do końca roku zostało 140 dni.
Zodiak: Lew

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook