Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Armii Karajowej

W naszej szkole działa  Szkolne Koło Towarzystwa Przyjaciół Armii Krajowej. Jego celem jest:
- kultywowanie tradycji i pogłębianie wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym (1939-1945) oraz jego sile zbrojnej – Armii Krajowej,

- kształtowanie postaw obywatelskich w oparciu o wzory patriotyzmu żołnierzy Armii Krajowej,

- utrwalanie historii narodu.
O żołnierzach niezłomnych przypomina umieszczona w holu szkoły tablica poświęcona Franciszkowi Jerzemu Jaskulskiemu- Zagończykowi. Uczniowie biorą  udział w uroczystościach patriotycznych i mszach świętych w intencji Ojczyzny, uczestniczą w obchodach rocznicowych powstania Polskiego Państwa Podziemnego w Poznaniu, opiekują się  grobami kombatantów.

Dzisiaj jest: Wtorek
14 Sierpnia 2018