Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:63
Wczoraj:154
W miesiącu:2792
W roku:14747
Wszyscy:193849

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


"Drzwi otwarte" dla kandydatów do naszej szkoły

16 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich zorganizowane zostały „Drzwi otwarte” dla kandydatów do zerówki i klas pierwszych szkoły podstawowej. W hali widowiskowo - sportowej odbyło się spotkanie, które rozpoczęła pani dyrektor Sławomira Kalak. Zebrani zapoznali się z dorobkiem szkoły i ofertą proponowaną na przyszły rok szkolny.Wystąpiły szkolne chirliderki, a nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla przyszłych uczniów ciekawe
gry i zabawy sportowe. Specjalny pokaz gry w piłkę nożną zaprezentowała Akademia Piłkarska Reissa,(szkoleniowcy Akademii będą prowadzili w przyszłym roku szkolnym dla naszych uczniów zajęcia pozalekcyjne). Następnie nauczyciele oprowadzili przyszłych uczniów po budynku szkoły. Dzieci i ich rodzice uczestniczyli w zajęciach: plastycznych,  szachowych, językowych i chemiczno - fizycznych oraz z dogoedukacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się w zajęcia kółka kulinarnego. Goście mogli skosztować pysznego hot doga, przygotowanego pod okiem młodych kucharzy. W  kawiarence szkolnej na łasuchów czekały pyszne słodkości między innymi kolorowa galaretka i ciasto

Dziękujemy i zapraszamy do "Jedynki"

 

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0319.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( I półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook