Home
"Drzwi otwarte" dla kandydatów do naszej szkoły

16 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich zorganizowane zostały „Drzwi otwarte” dla kandydatów do zerówki i klas pierwszych szkoły podstawowej. W hali widowiskowo - sportowej odbyło się spotkanie, które rozpoczęła pani dyrektor Sławomira Kalak. Zebrani zapoznali się z dorobkiem szkoły i ofertą proponowaną na przyszły rok szkolny.Wystąpiły szkolne chirliderki, a nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla przyszłych uczniów ciekawe
gry i zabawy sportowe. Specjalny pokaz gry w piłkę nożną zaprezentowała Akademia Piłkarska Reissa,(szkoleniowcy Akademii będą prowadzili w przyszłym roku szkolnym dla naszych uczniów zajęcia pozalekcyjne). Następnie nauczyciele oprowadzili przyszłych uczniów po budynku szkoły. Dzieci i ich rodzice uczestniczyli w zajęciach: plastycznych,  szachowych, językowych i chemiczno - fizycznych oraz z dogoedukacji. Dużym zainteresowaniem cieszyły się w zajęcia kółka kulinarnego. Goście mogli skosztować pysznego hot doga, przygotowanego pod okiem młodych kucharzy. W  kawiarence szkolnej na łasuchów czekały pyszne słodkości między innymi kolorowa galaretka i ciasto

Dziękujemy i zapraszamy do "Jedynki"

 

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0292.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?