Home
Dyskoteka Walentynkowa

31 stycznia w hali widowiskowo - sportowej odbyła się DYSKOTEKA WALENTYNKOWA dla klas VI - VII szkoły podstawowej oraz II - III gimnazjum. Głównym celem zorganizowanej dyskoteki było uczczenie zbliżających się „Walentynek”. Podczas trwania dyskoteki uczniowie mieli okazję odreagowania napięć poprzez taniec, mogli  rozwijać swoje zdolności taneczne oraz integrować się z grupą. Oprócz dobrej muzyki był obficie zaopatrzony bufet. W trakcie trwania dyskoteki zostały rozdane losy, które zawierały fanty walentynkowe. Uczniowie którzy przybyli na dyskotekę bawiła się doskonale. Przez cały czas trwania dyskoteki dyżur pełniły panie: Agata Hylewicz, Barbara Pożarycka, Iwona Krzekotowska, Izabela Serafiniak oraz panie obsługujące bufet: p. Beata Grobelna oraz p. Hanna Czapracka. Po dyskotece uczniowie stwierdzili jednogłośnie, że była to jedna z najlepszych dyskotek w naszej szkole i z niecierpliwością czekają na kolejną.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0292.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook