Dyskoteka Walentynkowa

31 stycznia w hali widowiskowo - sportowej odbyła się DYSKOTEKA WALENTYNKOWA dla klas VI - VII szkoły podstawowej oraz II - III gimnazjum. Głównym celem zorganizowanej dyskoteki było uczczenie zbliżających się „Walentynek”. Podczas trwania dyskoteki uczniowie mieli okazję odreagowania napięć poprzez taniec, mogli  rozwijać swoje zdolności taneczne oraz integrować się z grupą. Oprócz dobrej muzyki był obficie zaopatrzony bufet. W trakcie trwania dyskoteki zostały rozdane losy, które zawierały fanty walentynkowe. Uczniowie którzy przybyli na dyskotekę bawiła się doskonale. Przez cały czas trwania dyskoteki dyżur pełniły panie: Agata Hylewicz, Barbara Pożarycka, Iwona Krzekotowska, Izabela Serafiniak oraz panie obsługujące bufet: p. Beata Grobelna oraz p. Hanna Czapracka. Po dyskotece uczniowie stwierdzili jednogłośnie, że była to jedna z najlepszych dyskotek w naszej szkole i z niecierpliwością czekają na kolejną.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka