Wygraliśmy Powiatowy finał IX edycji konkursu historycznego „Powstanie Wielkopolskie w powiecie krotoszyńskim – dzieje i tradycje”

W czwartek 8 marca o godzinie 14.oo w krotoszyńskim muzeum odbył się powiatowy finał IX edycji konkursu historycznego „Powstanie Wielkopolskie w powiecie krotoszyńskim – dzieje i tradycje”. Wśród finalistów znalazło się dwóch uczniów naszej szkoły, których opiekunem jest nauczycielka historii Pani Renata Witczak.

I miejsce zajął Arkadiusz Śnieciński z kl. IIIb

II miejsce zajął Maciej Sobański z kl.IIIa

To już kolejne nasze zwycięstwa w regionalnych konkursach historycznych, w których młodzież poznaje to co najbliższe ich sercu – dzieje swojej Małej Ojczyzny. Udział w takich konkursach pogłębia wiedzę o Krotoszynie, buduje poczucie więzi z regionem i jest pięknym przykładem wychowania patriotycznego i rozwijania pasji historycznych.

Uczniom gratulujemy zwycięstwa i życzymy wielu dalszych sukcesów!

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018