Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:63
Wczoraj:154
W miesiącu:2792
W roku:14747
Wszyscy:193849

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Zawody strzeleckie z okazji tygodnia LOK

W poniedziałek 19 marca na strzelnicy przy ulicy Młyńskiej, odbyły się zawody strzeleckie z okazji tygodnia LOK. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii junior młodszy I miejsce zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Ola Politowicz, Marcel Baran i Tomasz Wojtkowiak, druga drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce (Zuzia Marciniak, Zuzia Król i Bartosz Grabowski). W klasyfikacji indywidualnej junior młodszy I miejsce zajął Tomasz Wojtkowiak, II miejsce Zuzia Marciniak. W klasyfikacji Mlodzik drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce (skład: Olaf Tyrakowski, Rafał Kowal i Patrycja Koczura)
Opiekun: W.Wciórka

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0313.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook