Home
Zawody strzeleckie z okazji tygodnia LOK

W poniedziałek 19 marca na strzelnicy przy ulicy Młyńskiej, odbyły się zawody strzeleckie z okazji tygodnia LOK. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii junior młodszy I miejsce zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Ola Politowicz, Marcel Baran i Tomasz Wojtkowiak, druga drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce (Zuzia Marciniak, Zuzia Król i Bartosz Grabowski). W klasyfikacji indywidualnej junior młodszy I miejsce zajął Tomasz Wojtkowiak, II miejsce Zuzia Marciniak. W klasyfikacji Mlodzik drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce (skład: Olaf Tyrakowski, Rafał Kowal i Patrycja Koczura)
Opiekun: W.Wciórka

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0346.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook