Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1

Zawody strzeleckie z okazji tygodnia LOK

W poniedziałek 19 marca na strzelnicy przy ulicy Młyńskiej, odbyły się zawody strzeleckie z okazji tygodnia LOK. Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły. W kategorii junior młodszy I miejsce zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Ola Politowicz, Marcel Baran i Tomasz Wojtkowiak, druga drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce (Zuzia Marciniak, Zuzia Król i Bartosz Grabowski). W klasyfikacji indywidualnej junior młodszy I miejsce zajął Tomasz Wojtkowiak, II miejsce Zuzia Marciniak. W klasyfikacji Mlodzik drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce (skład: Olaf Tyrakowski, Rafał Kowal i Patrycja Koczura)
Opiekun: W.Wciórka

Dzisiaj jest: Wtorek