Home
Uciekaj zimo, witaj wiosno z czystym powierzem!

Dzisiaj pierwszy Dzień Wiosny! Przedszkolaki i uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej udali się na pierwszy wiosenny spacer. W rękach dzierżyli wykonane wcześniej kolorowe gaiki. Spacer ten został połączony z akcją przeciwko zanieczyszczaniu powietrza. Starsi uczniowie przygotowali transparenty dotyczące walki ze smogiem i dołączyli do przemarszu młodszych kolegów i koleżanek. Na znak sprzeciwu wobec przyzwoleniu społecznemu na zanieczyszczanie środowiska wszyscy uczniowie założyli na twarz maseczki.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0415.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook