Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1

Uciekaj zimo, witaj wiosno z czystym powierzem!

Dzisiaj pierwszy Dzień Wiosny! Przedszkolaki i uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej udali się na pierwszy wiosenny spacer. W rękach dzierżyli wykonane wcześniej kolorowe gaiki. Spacer ten został połączony z akcją przeciwko zanieczyszczaniu powietrza. Starsi uczniowie przygotowali transparenty dotyczące walki ze smogiem i dołączyli do przemarszu młodszych kolegów i koleżanek. Na znak sprzeciwu wobec przyzwoleniu społecznemu na zanieczyszczanie środowiska wszyscy uczniowie założyli na twarz maseczki.

Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018