Home
Uciekaj zimo, witaj wiosno z czystym powierzem!

Dzisiaj pierwszy Dzień Wiosny! Przedszkolaki i uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej udali się na pierwszy wiosenny spacer. W rękach dzierżyli wykonane wcześniej kolorowe gaiki. Spacer ten został połączony z akcją przeciwko zanieczyszczaniu powietrza. Starsi uczniowie przygotowali transparenty dotyczące walki ze smogiem i dołączyli do przemarszu młodszych kolegów i koleżanek. Na znak sprzeciwu wobec przyzwoleniu społecznemu na zanieczyszczanie środowiska wszyscy uczniowie założyli na twarz maseczki.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0373.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?