Home
Aktywny Dzień dla Kobiet na hali sportowej

17 marca w hali sportowo - widowiskowej odbył się Aktywny Dzień dla Kobiet. Uczennice naszej szkoły : A. Szymczak, W, Lewandowska, D, Idziorek, L. Pługowska, A, Płaczaszek , N. Stefaniak, S. Świderska, , L, Andrzejak , R, Nowacka i   W . Kornek  zaprezentowały się w układach tanecznych. Dziewczęta również miały okazję poćwiczyć, poskakać na trampolinach ,pojeździć na rowerku oraz spróbować zdrowego jedzenia.

opiekun : Daria Piekarz

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0410.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook