Aktywny Dzień dla Kobiet na hali sportowej

17 marca w hali sportowo - widowiskowej odbył się Aktywny Dzień dla Kobiet. Uczennice naszej szkoły : A. Szymczak, W, Lewandowska, D, Idziorek, L. Pługowska, A, Płaczaszek , N. Stefaniak, S. Świderska, , L, Andrzejak , R, Nowacka i   W . Kornek  zaprezentowały się w układach tanecznych. Dziewczęta również miały okazję poćwiczyć, poskakać na trampolinach ,pojeździć na rowerku oraz spróbować zdrowego jedzenia.

opiekun : Daria Piekarz

Dzisiaj jest: Piątek