Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:63
Wczoraj:154
W miesiącu:2792
W roku:14747
Wszyscy:193849

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 1


Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Krotoszyna

Turniej odbył się 23.03.2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie. Turniej rozegrany był w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazja, szkoły średnie. Naszą szkołę reprezentowali: Politowicz Aleksandra,Sobański Maciej,Śnieciński Arkadiusz , Patalas Maksymilian, Bielawny Karol, Troszczyński Michał , Grabowski Bartłomiej. ---opiekun Moras Piotr w zawodach brało udział około 40 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych - kazdy z zawodników rozegrał 7 spotkań  i trwał ponad 4 godziny. Najlepiej z naszej szkoły wypadł Maciej Sobański który zajął II miejsce w turnieju . Warto wspomnieć że Maciej na 7 spotkań wygrał 6 i jedno spotkanie zremisował tak jak zwycięzca turnieju -przegrał tylko specjalną średnią szachowa  . Gratulujemy!! Najlepsza dziewczyna oraz druga zawodniczką z naszej szkoły okazała się  Ola Politowicz ,która zajęła  IV miejsce. Gratulujemy!!!!

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0352.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( I półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Wtorek
24 Kwietnia 2018
Światowy Dzień Ziemi
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Do końca roku zostało 252 dni.
Zodiak: Byk

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook