Home
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Krotoszyna

Turniej odbył się 23.03.2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie. Turniej rozegrany był w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazja, szkoły średnie. Naszą szkołę reprezentowali: Politowicz Aleksandra,Sobański Maciej,Śnieciński Arkadiusz , Patalas Maksymilian, Bielawny Karol, Troszczyński Michał , Grabowski Bartłomiej. ---opiekun Moras Piotr w zawodach brało udział około 40 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych - kazdy z zawodników rozegrał 7 spotkań  i trwał ponad 4 godziny. Najlepiej z naszej szkoły wypadł Maciej Sobański który zajął II miejsce w turnieju . Warto wspomnieć że Maciej na 7 spotkań wygrał 6 i jedno spotkanie zremisował tak jak zwycięzca turnieju -przegrał tylko specjalną średnią szachowa  . Gratulujemy!! Najlepsza dziewczyna oraz druga zawodniczką z naszej szkoły okazała się  Ola Politowicz ,która zajęła  IV miejsce. Gratulujemy!!!!

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0309.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook