Home
Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Krotoszyna

Turniej odbył się 23.03.2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Krotoszynie. Turniej rozegrany był w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazja, szkoły średnie. Naszą szkołę reprezentowali: Politowicz Aleksandra,Sobański Maciej,Śnieciński Arkadiusz , Patalas Maksymilian, Bielawny Karol, Troszczyński Michał , Grabowski Bartłomiej. ---opiekun Moras Piotr w zawodach brało udział około 40 zawodników w dwóch kategoriach wiekowych - kazdy z zawodników rozegrał 7 spotkań  i trwał ponad 4 godziny. Najlepiej z naszej szkoły wypadł Maciej Sobański który zajął II miejsce w turnieju . Warto wspomnieć że Maciej na 7 spotkań wygrał 6 i jedno spotkanie zremisował tak jak zwycięzca turnieju -przegrał tylko specjalną średnią szachowa  . Gratulujemy!! Najlepsza dziewczyna oraz druga zawodniczką z naszej szkoły okazała się  Ola Politowicz ,która zajęła  IV miejsce. Gratulujemy!!!!

 

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0335.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?