Home
Wycieczka firmy Kruk - Transport w Zdunach

5 kwietnia zainteresowani uczniowie (zawodem kierowca-mechanik) naszej szkoły klas III oddziałów gimnazjalnych mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do firmy Kruk - Transport w Zdunach w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Krotoszynie. Uczniowie mogli zwiedzić zakład pracy, zapoznać się z jego historią oraz plusami i minusami zawodu kierowca-mechanik.

 

Marta Bąk (opiekun wycieczki)

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0402.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?