Home
Wycieczka firmy Kruk - Transport w Zdunach

5 kwietnia zainteresowani uczniowie (zawodem kierowca-mechanik) naszej szkoły klas III oddziałów gimnazjalnych mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do firmy Kruk - Transport w Zdunach w ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Krotoszynie. Uczniowie mogli zwiedzić zakład pracy, zapoznać się z jego historią oraz plusami i minusami zawodu kierowca-mechanik.

 

Marta Bąk (opiekun wycieczki)

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0378.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook