Home
Bitwa o kasę

8 stycznia br. odbył się w naszej szkole I etap drugiej edycji konkursu „Bitwa o kasę”, zorganizowanego przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie dla uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o finansach, bankowości i działalności Banku Spółdzielczego w Krotoszynie. Do konkursu zgłosiło się pięcioro uczniów. Zwycięzcami I etapu Konkursu zostali:
•    Aleksandra Politowicz - klasa IIIa
•    Eryk Domagalski – klasa IIIa i tym samym zakwalifikowali się do II etapu.
W czwartek, 5 kwietnia 2018 r., o godzinie 10:00 odbył się FINAŁ. Uczestnicy II etapu Konkursu spotkali się na sali gimnastycznej ZSP nr 2 w Krotoszynie, aby wyłonić Zwycięzców BITWY.
Do konkursu przystąpiło 19 szkół z powiatu krotoszyńskiego – 12 szkół podstawowych i 7 ponadgimnazjalnych. W finale spotkało się 36 uczestników.
Miło nam poinformować, że zwyciężczynią w grupie szkół podstawowych została  uczennica naszej szkoły Aleksandra Politowicz.
Finałowi Uczestnicy walczyli o nagrodę pieniężną. Nagrodzeni zostali Zwycięzcy – I, II, i III miejsca, w dwóch grupach – szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych. Zwycięzcy otrzymali odpowiednio 700 zł, 600 zł i 500 zł. Kasa dla Zwycięzców – Uczestników to nie wszystko. Nagroda pieniężna w wysokości 700 zł trafiła także do Szkoły Uczestnika, który zajął I miejsce.
Oprócz tego, na Uczestników czekały jeszcze nagrody rzeczowe. Wszyscy Ci, którzy aktywnie korzystali z konta w Banku, czy też wzięli udział w popularyzacji oszczędzania – nie tylko zagwarantowali sobie pewne punkty w Konkursie, ale i wywalczyli dla siebie dodatkową nagrodę.
Oli serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0328.JPG

Komunikaty

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?