Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:36
Wczoraj:216
W miesiącu:3355
W roku:18891
Wszyscy:197993

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2


Informatyczne zmagania przedstawicieli naszej szkoły na szczeblu powiatowym

Dnia 12 kwietnia 2018 r. uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły tj. Kacper  Markuszewski z klasy 2 b oraz Eryk Domagalski  i Tomasz Wojtkowiak  z klasy 3 a pod opieką nauczyciela informatyki Danuty Marcisz wzięli udział w XV Powiatowym Konkursie Informatycznym. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie. Brali w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniowie klas gimnazjalnych szkól podstawowych z powiatu krotoszyńskiego. Zadania konkursowe były bardzo trudne, wymagały wiedzy znacznie wykraczającej poza podstawę programową informatyki. Uczestnicy najpierw odpowiadali komputerowo na 40 pytań teoretycznych, a następnie 10 uczniów z najlepszymi wynikami przechodziło  do części praktycznej. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki i cala drużyna w komplecie przeszła do części praktycznej. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu przeprowadzania konkursu w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie. Przedstawiciele  szkoły osiągnęli ostatecznie dobry wynik, zajmując drużynowo IV miejsce.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0416.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook