Home
Informatyczne zmagania przedstawicieli naszej szkoły na szczeblu powiatowym

Dnia 12 kwietnia 2018 r. uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły tj. Kacper  Markuszewski z klasy 2 b oraz Eryk Domagalski  i Tomasz Wojtkowiak  z klasy 3 a pod opieką nauczyciela informatyki Danuty Marcisz wzięli udział w XV Powiatowym Konkursie Informatycznym. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie. Brali w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniowie klas gimnazjalnych szkól podstawowych z powiatu krotoszyńskiego. Zadania konkursowe były bardzo trudne, wymagały wiedzy znacznie wykraczającej poza podstawę programową informatyki. Uczestnicy najpierw odpowiadali komputerowo na 40 pytań teoretycznych, a następnie 10 uczniów z najlepszymi wynikami przechodziło  do części praktycznej. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki i cala drużyna w komplecie przeszła do części praktycznej. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu przeprowadzania konkursu w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie. Przedstawiciele  szkoły osiągnęli ostatecznie dobry wynik, zajmując drużynowo IV miejsce.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0368.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook