Informatyczne zmagania przedstawicieli naszej szkoły na szczeblu powiatowym

Dnia 12 kwietnia 2018 r. uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły tj. Kacper  Markuszewski z klasy 2 b oraz Eryk Domagalski  i Tomasz Wojtkowiak  z klasy 3 a pod opieką nauczyciela informatyki Danuty Marcisz wzięli udział w XV Powiatowym Konkursie Informatycznym. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krotoszynie. Brali w nim udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniowie klas gimnazjalnych szkól podstawowych z powiatu krotoszyńskiego. Zadania konkursowe były bardzo trudne, wymagały wiedzy znacznie wykraczającej poza podstawę programową informatyki. Uczestnicy najpierw odpowiadali komputerowo na 40 pytań teoretycznych, a następnie 10 uczniów z najlepszymi wynikami przechodziło  do części praktycznej. Reprezentanci naszej szkoły osiągnęli bardzo dobre wyniki i cala drużyna w komplecie przeszła do części praktycznej. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w dniu przeprowadzania konkursu w Muzeum Regionalnym w Krotoszynie. Przedstawiciele  szkoły osiągnęli ostatecznie dobry wynik, zajmując drużynowo IV miejsce.

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 16.00.

20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka