Home
Spotkanie w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury z członkami fotograficznego Klubu Blenda

W marcu 2018 roku, uczniowie klas III gimnazjum byli z wizytą w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury, przy którym działa fotograficzny Klub Blenda. Zrzesza on  miłośników i pasjonatów fotografii. Klub ten powstał w 2005 roku, przy Krotoszyńskim Ośrodku Kultury. Aktualnie klub skupia kilkanaście osób, jest otwarty na nowych członków pasjonujących się fotografią. Cotygodniowe rozmowy o sztuce, kompozycji i technice dają pozytywne efekty na srebrzanych odbitkach. ,,Klub" udziela się także  w konkursach fotograficznych oraz organizuje plenery oraz wystawy w Polsce i za granicą. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć pracownię fotograficzną z tzw. ciemnią oraz  pomieszczenia, gdzie członkowie klubu spotykają sie i działają twórczo omawiając strategię i plany realizacji kolejnych projektów fotograficznych. Podczas spotkania mieli okazję obejrzeć fotografie z różnych wystaw o różnych tematykach. Pan Marcin Pawlik, który jest założycielem Klubu Blenda, ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej,  jest wykształconym i doświadczonym  fotografikiem, który opowiedział nam o działalności twórczej członków klubu oraz swojej pasji. Bardzo dziękujemy panu Marcinowi Pawlikowi za przekazanie wiedzy oraz przedstawienie dorobku fotograficznego Klubu Blenda.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0291.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook