Home
Spotkanie w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury z członkami fotograficznego Klubu Blenda

W marcu 2018 roku, uczniowie klas III gimnazjum byli z wizytą w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury, przy którym działa fotograficzny Klub Blenda. Zrzesza on  miłośników i pasjonatów fotografii. Klub ten powstał w 2005 roku, przy Krotoszyńskim Ośrodku Kultury. Aktualnie klub skupia kilkanaście osób, jest otwarty na nowych członków pasjonujących się fotografią. Cotygodniowe rozmowy o sztuce, kompozycji i technice dają pozytywne efekty na srebrzanych odbitkach. ,,Klub" udziela się także  w konkursach fotograficznych oraz organizuje plenery oraz wystawy w Polsce i za granicą. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć pracownię fotograficzną z tzw. ciemnią oraz  pomieszczenia, gdzie członkowie klubu spotykają sie i działają twórczo omawiając strategię i plany realizacji kolejnych projektów fotograficznych. Podczas spotkania mieli okazję obejrzeć fotografie z różnych wystaw o różnych tematykach. Pan Marcin Pawlik, który jest założycielem Klubu Blenda, ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej,  jest wykształconym i doświadczonym  fotografikiem, który opowiedział nam o działalności twórczej członków klubu oraz swojej pasji. Bardzo dziękujemy panu Marcinowi Pawlikowi za przekazanie wiedzy oraz przedstawienie dorobku fotograficznego Klubu Blenda.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0308.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?