Zmagania młodych chemików naszej szkoły

Dnia 23 kwietnia 2018 r. w I LO w Krotoszynie odbyła się XVIII Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala. Brali w niej udział uczniowie nie tylko z krotoszyńskich szkół, ale także z Milicza i Zdun. Z naszej szkoły wzięli w niej udział, przygotowani przez nauczyciela chemii Danutę Marcisz, gimnazjaliści z klasy 3 a tj. Aleksandra Politowicz i Maciej Sobański  oraz z klasy 3 b Maria Kaczmarek. Uczniowie wykazali się poszerzoną wiedzą chemiczną, rozwiązując różnorodne, trudne zadania konkursowe. Najlepszy wynik uzyskała Marysia, a zaraz za nią uplasował się Maciej. Uczestnicy olimpiady uzyskali dobre wyniki w tak trudnym konkursie chemicznym.

Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018