Home
Zmagania młodych chemików naszej szkoły

Dnia 23 kwietnia 2018 r. w I LO w Krotoszynie odbyła się XVIII Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala. Brali w niej udział uczniowie nie tylko z krotoszyńskich szkół, ale także z Milicza i Zdun. Z naszej szkoły wzięli w niej udział, przygotowani przez nauczyciela chemii Danutę Marcisz, gimnazjaliści z klasy 3 a tj. Aleksandra Politowicz i Maciej Sobański  oraz z klasy 3 b Maria Kaczmarek. Uczniowie wykazali się poszerzoną wiedzą chemiczną, rozwiązując różnorodne, trudne zadania konkursowe. Najlepszy wynik uzyskała Marysia, a zaraz za nią uplasował się Maciej. Uczestnicy olimpiady uzyskali dobre wyniki w tak trudnym konkursie chemicznym.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0368.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?