Home
Zmagania młodych chemików naszej szkoły

Dnia 23 kwietnia 2018 r. w I LO w Krotoszynie odbyła się XVIII Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala. Brali w niej udział uczniowie nie tylko z krotoszyńskich szkół, ale także z Milicza i Zdun. Z naszej szkoły wzięli w niej udział, przygotowani przez nauczyciela chemii Danutę Marcisz, gimnazjaliści z klasy 3 a tj. Aleksandra Politowicz i Maciej Sobański  oraz z klasy 3 b Maria Kaczmarek. Uczniowie wykazali się poszerzoną wiedzą chemiczną, rozwiązując różnorodne, trudne zadania konkursowe. Najlepszy wynik uzyskała Marysia, a zaraz za nią uplasował się Maciej. Uczestnicy olimpiady uzyskali dobre wyniki w tak trudnym konkursie chemicznym.

Galeria

 

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0320.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook