Home

Mały Mistrz

Reklama

Mam 6 lat

Reklama

Projekty

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyka odwiedzin


Dzisiaj:36
Wczoraj:216
W miesiącu:3355
W roku:18891
Wszyscy:197993

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2


Pokaz wojskowy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu

10 maja w hali widowiskowo-sportowej odbyły się pokazy wojskowe w wykonaniu 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu. W pokazach wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3                w Krotoszynie. Goście przybliżyli różne aspekty pracy i życia żołnierzy. Pobudzając zainteresowanie uczestników, którzy wręcz zasypali ich pytaniami.

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0303.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Epifan, Grzegorz, Imisława, Maria
Magdalena, Urban

Do końca roku zostało 221 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook