Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2

Pokaz wojskowy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu

10 maja w hali widowiskowo-sportowej odbyły się pokazy wojskowe w wykonaniu 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu. W pokazach wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3                w Krotoszynie. Goście przybliżyli różne aspekty pracy i życia żołnierzy. Pobudzając zainteresowanie uczestników, którzy wręcz zasypali ich pytaniami.

Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018