Home
Pokaz wojskowy 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu

10 maja w hali widowiskowo-sportowej odbyły się pokazy wojskowe w wykonaniu 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen. J. Dowbora-Muśnickiego w Międzyrzeczu. W pokazach wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie oraz młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3                w Krotoszynie. Goście przybliżyli różne aspekty pracy i życia żołnierzy. Pobudzając zainteresowanie uczestników, którzy wręcz zasypali ich pytaniami.

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0319.JPG

Komunikaty

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1

Kalendarz Szkoły Podstawowej nr 1 - 2017/2018 ( II półrocze)

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?