Home
Wizyta u naszego absolwenta Pana Mieczysława Marcisza - kierownika zakładu P.P.H. "Centnas" Sp.z o.o

Mieczysław Marcisz ukończył Szkołę Podstawową nr 1 w Krotoszynie w roku 1972, długoletnim wychowawcą była Pani Maria Czuszke. W czasie kiedy uczęszczał do naszej szkoły nadano jej imię Powstańców Wielkopolskich. Pan Mieczysław kontynuował edukacje w Państwowym Technikum Hodowli Roślin i Nasiennictwa w Bojanowie, a następnie na Wydziale Mechanizacji Rolnictwa w Akademii Rolniczej. Od 1984 pracuje w firmie "Centnas" i doskonale zna wszystkie etapy produkcji i pracy zakładu. Podczas wycieczki po firmie uczniowie klas drugich i trzecich oddziałów gimnazjalnych mieli okazje lepiej poznać tajniki produkcji nasion oraz organizacji pracy w firmie.
Ogromnie dziękujemy Panu Mieczysławowi za poświęcenie cennego czasu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych naszemu absolwentowi.
Danuta Marcisz, Justyna Olejnik

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0305.JPG

Komunikaty

Rodzice pytają!

Zapraszamy Wszystkich Rodziców, którzy chcieliby podzielić się swoimi uwagami, spostrzeżeniami lub opiniami na temat relacji rodzic-szkoła-uczeń-nauczyciel do współpracy. Jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na każde zapytanie, postaramy się rozwiązać nurtujące zagadnienia. Prosimy pisać na którykolwiek z podanych niżej adresów mailowych: sp1@krotoszyn.pl, g1@krotoszyn.pl z dopiskiem "Rodzice pytają". Mile widziany kontakt za pomocą poczty dziennika elektronicznego.

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Września 2018
Światowy Dzień Mleka
Imieniny obchodzą
Dionizy, Eustachy, Eustachiusz, Fausta,
Faustyna, Filipina, Irena, Oleg, Ostap,
Sozant

Do końca roku zostało 103 dni.
Zodiak: Panna

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?