Home
Wizyta u naszego absolwenta Pana Mieczysława Marcisza - kierownika zakładu P.P.H. "Centnas" Sp.z o.o

Mieczysław Marcisz ukończył Szkołę Podstawową nr 1 w Krotoszynie w roku 1972, długoletnim wychowawcą była Pani Maria Czuszke. W czasie kiedy uczęszczał do naszej szkoły nadano jej imię Powstańców Wielkopolskich. Pan Mieczysław kontynuował edukacje w Państwowym Technikum Hodowli Roślin i Nasiennictwa w Bojanowie, a następnie na Wydziale Mechanizacji Rolnictwa w Akademii Rolniczej. Od 1984 pracuje w firmie "Centnas" i doskonale zna wszystkie etapy produkcji i pracy zakładu. Podczas wycieczki po firmie uczniowie klas drugich i trzecich oddziałów gimnazjalnych mieli okazje lepiej poznać tajniki produkcji nasion oraz organizacji pracy w firmie.
Ogromnie dziękujemy Panu Mieczysławowi za poświęcenie cennego czasu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych naszemu absolwentowi.
Danuta Marcisz, Justyna Olejnik

Galeria

 

Anna Maria Wesołowska

DSC_0316.JPG

Komunikaty

Informacja

Informuję, iż w Szkole Podstawowej nr 1 w Krotoszynie w roku szkolnym 2018/2019 będzie funkcjonował oddział sportowy o profilu pływanie - sporty walki: sumo.

E-dziennik UONET+

Reklama

Stowarzyszenie

Reklama

Z kalendarza ...


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak

Sonda

Czy Państwa zdaniem dziecko czuje się w szkole bezpiecznie?
 

Owoce i warzywa w szkole

Reklama

bezpieczne wakacje.pl

Reklama

Facebook