Mały Mistrz

Goście na stronie

Teraz online:
  • Gości: 2

Wizyta u naszego absolwenta Pana Mieczysława Marcisza - kierownika zakładu P.P.H. "Centnas" Sp.z o.o

Mieczysław Marcisz ukończył Szkołę Podstawową nr 1 w Krotoszynie w roku 1972, długoletnim wychowawcą była Pani Maria Czuszke. W czasie kiedy uczęszczał do naszej szkoły nadano jej imię Powstańców Wielkopolskich. Pan Mieczysław kontynuował edukacje w Państwowym Technikum Hodowli Roślin i Nasiennictwa w Bojanowie, a następnie na Wydziale Mechanizacji Rolnictwa w Akademii Rolniczej. Od 1984 pracuje w firmie "Centnas" i doskonale zna wszystkie etapy produkcji i pracy zakładu. Podczas wycieczki po firmie uczniowie klas drugich i trzecich oddziałów gimnazjalnych mieli okazje lepiej poznać tajniki produkcji nasion oraz organizacji pracy w firmie.
Ogromnie dziękujemy Panu Mieczysławowi za poświęcenie cennego czasu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych naszemu absolwentowi.
Danuta Marcisz, Justyna Olejnik

Skargi i wnioski

Skargi i wnioski przyjmowane są przez Dyrektora szkoły – w każdą środę w godzinach od 15.00 do 17.00.

Dzisiaj jest: Piątek
25 Maja 2018